SDN0.75BK
TechflexTechflex
SDN0.75BK Image
A imaxe pode ser representación. Consulte as especificacións dos detalles do produto.
Descrición xeral do produto
Número de peza: SDN0.75BK
Fabricante / Marca: Techflex
Descrición do produto SLEEVING 3/4" X 250' BLACK
Follas de cálculo: 1.SDN0.75BK.pdf2.SDN0.75BK.pdf
Estado de RoHs Sin plomo / RoHS Cumple con
Condición de stock 513 pcs stock
Enviar desde Hong Kong
Camiño de expedición DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
prezo de referencia (en dólares estadounidenses)
1 pcs
Solicitude de cotización
  • Cantidade:
Díganos o seu prezo obxectivo se hai cantidades maiores que as que se mostran.
  • Número de peza
  • Nome da compañía
  • nome de contacto
  • Correo electrónico
  • Mensaxe
Especificacións de SDN0.75BK
Número de peza SDN0.75BK Fabricante Techflex
Cantidade dispoñible 513 pcs Folla de datos 1.SDN0.75BK.pdf2.SDN0.75BK.pdf
Ancho - Espesor da parede 0.050" (1.27mm)
Tipo de atributos Expandable Tipo Sleeving
Serie Flexo® Super Duty Outros nomes 1030-1096
SDN075BK
Temperatura de operación -45°C ~ 150°C Nivel de sensibilidade á humidade (MSL) 1 (Unlimited)
Valoración de inflamabilidade do material - Material Polyamide Monofilament, Halogen Free
Lonxitude 250' (76.20m) Estado libre de chumbo / Estado RoHS Lead free / RoHS Compliant
Protección térmica - características Chemical Resistant, Clean Cut, Solvent Resistant
Protección Ambiental UV Resistant Diámetro - Fóra, non expandido -
Diámetro - Dentro, non expandido 0.750" (19.05mm) Diámetro - Dentro, expandido 1.250" (31.75mm)