MR3FB30L0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
MR3FB30L0 Image
A imaxe pode ser representación. Consulte as especificacións dos detalles do produto.
Descrición xeral do produto
Número de peza: MR3FB30L0
Fabricante / Marca: Stackpole Electronics, Inc.
Descrición do produto RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL
Follas de cálculo: 1.MR3FB30L0.pdf2.MR3FB30L0.pdf
Estado de RoHs Sin plomo / RoHS Cumple con
Condición de stock 114745 pcs stock
Enviar desde Hong Kong
Camiño de expedición DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 114745 pcs
prezo de referencia (en dólares estadounidenses)
200 pcs
Solicitude de cotización
  • Cantidade:
Díganos o seu prezo obxectivo se hai cantidades maiores que as que se mostran.
  • Número de peza
  • Nome da compañía
  • nome de contacto
  • Correo electrónico
  • Mensaxe
Especificacións de MR3FB30L0
Número de peza MR3FB30L0 Fabricante Stackpole Electronics, Inc.
Descrición RES 0.03 OHM 3W 1% AXIAL Estado libre de chumbo / Estado RoHS Sin plomo / RoHS Cumple con
Cantidade dispoñible 114745 pcs Folla de datos 1.MR3FB30L0.pdf2.MR3FB30L0.pdf
Tolerancia ±1% Coeficiente de temperatura -
Paquete de dispositivos de provedores Axial Tamaño / Dimensión 0.205" Dia x 0.560" L (5.21mm x 14.22mm)
Serie MR Resistencia 30 mOhms
Poder (Watts) 3W Empaquetado Bulk
Paquete / caso Axial Outros nomes MR 3 0.03 1% B